Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech Hightech Power 3kWh Lityum Batarya

share icon
%31
65.819,73 TL
45.215,06 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoda!
 • whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  TommaTech Hightech Power 3kWh Lityum Batarya


  TommaTech markamızın yenilikçi ve yüksek teknolojisi ile üretilmiş, süper güçlü "Hightech Power 3kWh Lityum Batarya" sizlere bol ve kaliteli enerji sağlar.

  TommaTech'in eşsiz ve verimli tasarımı, Hightech Power Lityum Bataryası ile hayatınıza enerji dolu bir dokunuş yapın. Bu lityum batarya, 3kWh kapasitesiyle enerji ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayacak standart gücü sunar.

  • Lityum Batarya: Hafif, güçlü ve uzun süreli enerji için idealdir.
  • 3kWh Enerji Kapasitesi: İhtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kapasite.
  • Verimli: Enerjiyi en iyi şekilde kullanarak enerji israfını önler; böylece siz de tasarruf etmiş olursunuz.
  • Standart Güç: Günlük enerji ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kadar güç sağlar.
  • Hightech Power: TommaTech marka ürünlerin kalitesinden ödün vermeden sağladığı yüksek güç.

  TommaTech 'Hightech Power 3kWh Lityum Batarya', gücü ve verimliliği bir araya getirerek günlük enerji tüketiminizde devrim yapacak bir ürün. Hayatı daha kaliteli hale getirecek bu ürünü kaçırmamanızı öneririz.

  TommaTech tarafından üretilmiş olan yüksek kalitedeki Hightech Power 3kWh lityum batarya, enerji gereksinimlerinizi karşılamak için modern teknolojiyi ve üstün verimliliği bir araya getiriyor. Bu batarya, sürekli güç akışı sağlayarak, cihazlarınızın kesintisiz bir şekilde çalışmasını destekler. Hightech Power 3kWh Lityum Batarya, farklı enerji ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yüksek kapasiteli ve verimli bir çözümdür. Batarya, stabilize güç seviyelerini korumak için Standart Güç özelliğini kullanır, bu sayede cihazınız hem mükemmel performansı hem de uzun pil ömrünü sürdürebilir. Bu özellik sayesinde, enerji tüketiminizi optimize ederken aynı zamanda enerji maliyetlerinizden de tasarruf edebilirsiniz. Herhangi bir enerji kesintisi durumunda bile Hightech Power 3kWh Lityum Batarya, gücünü koruyarak elektrikli cihazlarınızın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. 

  TommaTech ürünlerinden yepyeni bir teknoloji özelliği sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekiyor; Hightech Power 3kWh Lityum Batarya. Bu ürün, son teknoloji lityum batarya ile enerji ihtiyaçlarınızı karşılarken yaşamınıza da konfor getiriyor. Bu batarya özelliği 3 kWh enerji depolama kapasitesine sahip olduğundan, evinizi ya da iş yerinizi kesintisiz ve verimli bir şekilde enerji sağlar. Verimliliği sayesinde enerji tüketimini minimuma indirirken, performansı maksimuma çıkaracak biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca Standart Güç özelliği sayesinde enerjisi ne olursa olsun sabit bir performans sağlar. Hightech Power 3kWh Lityum Batarya, kullanımı basit ve kolay kurulum avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Yüksek enerji kapasitesiyle uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu ürün, enerji doluluk seviyesini ekranından kolaylıkla kontrol etme imkanı sunar. Performans ve verimlilik konusundaki bu çözümlerinin yanı sıra, Hightech Power 3kWh Lityum Batarya, dayanıklılığı ve güvenliğiyle de beğeni topluyor. Yüksek kapasiteli bu batarya; aşırı ısınma, kısa devre ve aşırı şarj gibi durumlara karşı özel olarak tasarlanmış güvenlik özellikleri sayesinde hem enerji tasarrufu sağlar hem de güvenlik standartlarınızı en üst seviyeye çıkarır. Hightech Power 3kWh Lityum Batarya, enerji ihtiyaçlarınıza yüksek performanslı ve verimli bir çözüm sunar. Evde, ofiste veya herhangi bir ticari alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu batarya ile enerji tüketiminde maksimum verimlilik yaşayın. TommaTech'in inovasyonun ve kalitenin buluştuğu bu ürünü kaçırmayın!

  3,1kWh kapasiteye sahip Hightech Power 3.0kWh Li-Ion Battery Serisinde yeni nesil BMS (Battery Management System) teknolojisi ile birlikte 4 adete kadar seri bağlanıp toplam 12kWh’a kadar depolama kapasitesi seçeneği bulunmaktadır.

  TommaTech Uno ve Trio Hibrit Serisi İnvertörler ile kesintisiz ve kompakt bir enerji sistemi konsepti sunulmaktadır.

  %90 deşarj derinliğine sahip High Power Serisi Lityum Bataryalar esnek, pratik, yüksek performanslı bir enerji depolama çözümüdür.

  Aynı zamanda yeni nesil LFP teknolojisine sahip seri güvenli enerji konsepti ile tasarlanmıştır.

  TommaTech Hightech Power 3kWh Lityum Batarya TommaTech, yeni High Power Lityum Batarya Serisi hibrit (on-grid & off-grid) sistemlerde yüksek voltajlı pil çözümleri sunmakta. 3,1kWh kapasiteye sahip Hightech Power 3.0kWh Li-Ion Battery Serisinde yeni nesil BMS (Battery Management System) teknolojisi ile birlikte 4 adete kadar seri bağlanıp toplam 12kWh’a kadar depolama kapasitesi seçeneği bulunmaktadır. TommaTech Uno ve Trio Hibrit Serisi İnvertörler ile kesintisiz ve kompakt bir enerji sistemi konsepti sunulmaktadır. %90 deşarj derinliğine sahip High Power Serisi Lityum Bataryalar esnek, pratik, yüksek performanslı bir enerji depolama çözümüdür. Aynı zamanda yeni nesil LFP teknolojisine sahip seri güvenli enerji konsepti ile tasarlanmıştır.

  Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...