Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech Modular Series 25.6V 200AH LFP Lityum Batarya

share icon
%16
58.612,11 TL
49.308,60 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech Modular Series 25.6V 200AH LFP Lityum Batarya

Lityum Demir Fosfat teknolojisi kullanılarak oluşturulan TommaTech Modular Series Lityum Batarya çözümleri 12.8V, 25.6V ve 51.2V gerilim seçeneklerinde sunulmuştur. Yüksek derin deşarj oranına sahip TommaTech lityum bataryalar, uzun soluklu enerji depolama çözümlerinde üstün performans sağlamaktadır. Konutsal enerji sistemleri, marine / karavan uygulamaları, güç istasyonları ve bağımsız enerji depolama çözümleri gibi birçok noktada tercih edilebilir TommaTech Modular Series Lityum Batarya Sistemleri, eşsiz birçok özelliği ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Isıya dayanaklı LFP Silindirik pil ve alev almaz pil yuva(braket) mimarisi üzerine inşa edilen TommaTech Modular Series Lityum Bataryalar aynı zamanda sıcaklık sensörleri ile donatılmıştır. Güvenlik ve kalite olgusu ile tasarlanan bataryalarda dengeleme özelliğine sahip BMS, bakır iletkenler ve üstün performans sunan LFP piller tercih edilmiştir.

Gelişmiş dahili Batarya Yönetim Sistemine (BMS) sahip TommaTech Modular Series LFP Lityum Bataryalar, performans kaybı olmaksızın maksimum 16 adete kadar paralel bağlantıya olanak tanır. Bu sayede tek sistemde 80kWh’ya kadar enerji depolama kapasitesine ulaşılabilir.
"Devrim niteliğindeki TommaTech Modular Serisi 25.6V 200AH Lityum Batarya ile enerji sınırlarını zorlamaya hazır mısınız? Şimdi daha uzun ömürlü, daha güçlü ve daha güvenilir bir batarya deneyimi yaşama zamanı geldi! 

Bu benzersiz batarya, lityum demir fosfat teknolojisiyle üretilmiştir ve 12.8V, 25.6V ve 51.2V gibi farklı gerilim seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Nominal gerilimi sayesinde enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkartırken, lFP silindirik pil yapısıyla da daha güçlü bir performans sunmaktadır.

TommaTech Modular Serisi 25.6V 200AH Lityum Batarya, maksimum şarj akımıyla hızlı ve güvenli bir şekilde doldurulabilme özelliğine sahiptir. Böylece zamandan tasarruf ederken, enerjiye hızla erişmek de mümkün olur. Ayrıca, nominal kapasitesiyle uzun süreli kullanım imkanı sunar ve sizi enerji sıkıntılarından kurtarır.

Bu eşsiz batarya, enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır ve herhangi bir ev, ofis veya taşınabilir elektronik cihaz için mükemmel bir seçenektir. Hem günlük kullanımda hem de seyahatlerde size güvenilir ve tutarlı bir enerji kaynağı sağlar.

TommaTech Modular Serisi 25.6V 200AH Lityum Batarya ile artık enerji sıkıntısı çekmeyeceksiniz! Sınırları zorlamak ve geleceği hissetmek için hemen satın alın ve enerjinin tadını çıkarın!"

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...