Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech 3kWh Lityum Depolama Yönetim Sistemi

share icon
%32
32.909,86 TL
22.328,42 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoda!
 • whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  TommaTech 3kWh Lityum Depolama Yönetim Sistemi

  Dayanıklı ve ölçeklenebilir pillerimizle güneş enerjisi avantajlarınızı en üst düzeye çıkarın. Güvenilir LiFePO4 teknolojisi, DoD'de 6000'den fazla yaşam döngüsü ile uzun vadeli ve yüksek performanslı çalışma sağlar. TT-3.0kWh pillerimizden 4 adede kadar BMS ile donatılabilir.
   

  TommaTech tarafından geliştirilmiş olan bu 3kWh Lityum Batarya, son teknoloji Faradaik Şarj Verimliliği ile diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Nominal Voltaj ile üst düzey performans sağlayan bu batarya enerji depolamada mükemmel bir yardımcıdır.

  • Ürün Markası: TommaTech yüksek kalitedeki ürünlerin geliştirilmesinde ve üretiminde sektör lideridir.
  • Kapasite: Ürün,3kWh'a kadar enerji depolayabilme kapasitesine sahiptir. Bu güçlü Lityum Batarya ile enerji gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Faradaik Şarj Verimliliği: Bu ürün, Faradaik şarj verimliliği sayesinde daha az enerji harcayarak daha uzun süre şarj olabilir.
  • Nominal Voltaj: Nominal voltaj özelliği ile maksimum performansı garanti eder.

  Bu enerji depolama sistemi, geniş bir uygulama yelpazesine sahip olup, tüm enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için idealdir. TommaTech 3kWh Lityum Batarya ile güvenilir ve etkili bir enerji depolama çözümüne yatırım yapın. Not: Lütfen ürünü yalnızca belirtilen cihazlarda ve talimatlara uygun olarak kullanın. Yanlış kullanım ürünün ömrünü kısaltabilir ve yanmaya neden olabilir.

  TommaTech Lityum Batarya, 3kWh enerji kapasitesiyle sürekli ve kesintisiz güç kaynağı sunar. Bu kapasite, tipik bir ailenin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılar. 2. Yüksek Faradaik Şarj Verimliliği: Bu ürün, yüksek Faradaik şarj verimliliği sayesinde enerjiyi kaybetmeden, hızlı ve verimli bir şekilde depolar. Bu, cihazınızın ömrünü uzatır ve enerji maliyetlerinizi düşürür. 3. Nominal Voltaj: TommaTech'in 3kWh Lityum Bataryası, sağlam ve kararlı bir enerji kaynağı olmasını sağlayan nominal voltajı destekler. Nominal voltaj, cihazın güvenli ve etkin bir şekilde çalışmasını sağlar. 4. Dayanıklı ve Güvenilir: TommaTech'in Lityum Bataryası, uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sunar. 5. Kullanım Kolaylığı: Kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle, TommaTech Lityum Bataryası kullanıcıların enerji ihtiyaçlarını kolay ve pratik bir şekilde karşılar.

  Yüksek teknolojiye sahip TommaTech 3kWh Lityum Batarya, kullanıcılarının enerji ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu batarya, yüksek Faradaik şarj verimliliği özelliği sayesinde enerjiyi en etkili şekilde sağlar ve bu da uzun süreli ve kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar. Bu Lityum Batarya'nın nominal voltajı, enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olan 3kWh'dir. Ayrıca, TommaTech Lityum Batarya’nın akıllı depolama yönetim sistemi sayesinde enerjinizi daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Ani enerji kesintilerine karşı koruma sağlar ve enerji ihtiyaçlarınız doğrultusunda güç sağlama özelliğine sahiptir. TommaTech 3kWh Lityum Batarya, enerjinizi akıllıca yönetmek ve kullanmak için ideal bir üründür.

  Önemli Not: Görseldeki 1. kısım Depolama Yönetim Sistemi'dir. 2. kısımda yer alan TommaTech 3kWh Lityum Batarya ile birlikte kullanılmaktadır.

  TommaTech Hightech Power 3kWh Lityum Batarya TommaTech, yeni High Power Lityum Batarya Serisi hibrit (on-grid & off-grid) sistemlerde yüksek voltajlı pil çözümleri sunmakta. 3,1kWh kapasiteye sahip Hightech Power 3.0kWh Li-Ion Battery Serisinde yeni nesil BMS (Battery Management System) teknolojisi ile birlikte 4 adete kadar seri bağlanıp toplam 12kWh’a kadar depolama kapasitesi seçeneği bulunmaktadır. TommaTech Uno ve Trio Hibrit Serisi İnvertörler ile kesintisiz ve kompakt bir enerji sistemi konsepti sunulmaktadır. %90 deşarj derinliğine sahip High Power Serisi Lityum Bataryalar esnek, pratik, yüksek performanslı bir enerji depolama çözümüdür. Aynı zamanda yeni nesil LFP teknolojisine sahip seri güvenli enerji konsepti ile tasarlanmıştır.

  Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...