Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech Rack Serisi 51.2V 100AH LFP Lityum Batarya

share icon
%17
61.403,17 TL
51.014,25 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech Rack Serisi 51.2V 100AH LFP Lityum Batarya

Lityum Demir Fosfat teknolojisi kullanılarak oluşturulan TommaTech Rack Series Lityum Batarya çözümleri 51.2V gerilim seçeneğinde ve Rack kabin standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Yüksek derin deşarj oranına sahip TommaTech Rack Series Lityum Bataryalar, uzun soluklu enerji depolama çözümlerinde üstün performans sağlamaktadır. Konutsal enerji sistemleri, bağımsız enerji depolama çözümleri, UPS sistemler veya güç istasyonları gibi birçok noktada tercih edilebilir TommaTech Rack Series Lityum Batarya Sistemleri, eşsiz birçok özelliği ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır

Isıya dayanaklı LFP Silindirik pil ve alev almaz pil yuva(braket) mimarisi üzerine inşa edilen TommaTech Rack Series Lityum Bataryalar aynı zamanda sıcaklık sensörleri ile donatılmıştır. Güvenlik ve kalite olgusu ile tasarlanan bataryalarda dengeleme özelliğine sahip BMS, bakır iletkenler ve üstün performans sunan LFP piller tercih edilmiştir

Gelişmiş dahili Batarya Yönetim Sistemine (BMS) sahip TommaTech Rack Series LFP Lityum Bataryalar, performans kaybı olmaksızın maksimum 16 adete kadar paralel bağlantıya olanak tanır. Bu sayede Rack kabin ölçü standartlarına uygun dizaynı ile birlikte tek sistemde 80kWh’ya kadar enerji depolama kapasitesine ulaşılabilir.
"Hiç şarjınızı düşündüğünüz oldu mu? TommaTech Rack Serisi 51.2V 100AH LFP Lityum Batarya ile artık endişelenmenize gerek yok! Bu lüks batarya çözümü, lityum demir fosfat teknolojisi ile üretilmiştir ve Rack kabin standartlarına mükemmel uyumluluk sağlamaktadır. 

  • Özellik 1: Hızlı ve Güvenli Batarya Yönetim Sistemi : Artık batarya kullanımınızı kontrol etmek için ekstra bir çaba sarf etmek zorunda değilsiniz. TommaTech Rack Serisi, akıllı batarya yönetim sistemi sayesinde size hızlı ve güvenli bir şarj deneyimi sunar. 
  • Özellik 2: Güvenilir LFP Pil Teknolojisi:  LFP (Lityum Demir Fosfat) pil teknolojisi, piyasadaki en güvenilir ve dayanıklı enerji depolama çözümlerinden biridir. TommaTech Rack. Serisi'nin LFP pili, uzun ömürlü performans sunarak enerji ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılar. 
  • Özellik 3: Yüksek Nominal Enerji [Wh] Kapasitesi : TommaTech Rack Serisi Lityum Batarya, yüksek nominal enerji kapasitesiyle tüm enerji ihtiyaçlarınızı karşılar. Artık enerji açısından endişelenmenize gerek kalmayacak! 
  • Özellik 4: Güçlü ve Dayanıklı Tasarım : TommaTech Rack Series, sağlam ve dayanıklı bir yapıyla dikkat çekmektedir. Uzun ömürlü kullanım için üretilen bu lityum batarya, güvenle ve sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. 

TommaTech Rack Serisi 51.2V 100AH LFP Lityum Batarya, enerji depolama ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. 

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...