Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo bulunmaktadır. Alışverişe Başla
Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

2017 yılında Yenilenebilir Enerji Ürünleri Endüstrisinde bir şahıs şirketi olarak kurulan firmamız, 2019 yılında ürün portföyünü genişleterek www.yapibahce.com e-ticaret platformuyla online tedarik, perakende ve toptan satış operasyonlarını başarıyla sürdürmüştür. 2021 yılında büyümesini hızlandıran firmamız son olarak YAPIBAHÇE ENERJİ ve DİJİTAL MAĞ. TİC. LTD. ŞTİ. kurumsal kimliğini almıştır. Doğaya değer veren ve sürdürülebilir çevre bilincine sahip olan şirketimiz, tüm profesyonel süreçlerde maksimum iş güvenliği ve sürdürülebilir müşteri ilişkisi ilkelerini benimsemektedir. Yapı Bahçe, Güneş Enerjisi Sistemleri, yenilenebilir enerji ürünleri, hırdavat ürünleri, bahçe ve yapı malzemeleri gibi kategorilerde tedarikçi ve bayi ağını genişleterek en iyi fiyat seçenekleri ile müşterilerine kapsamlı ve uygun maliyetli bir online alışveriş deneyimi vadetmektedir.

Yapı Malzemeleri kategorisi, hırdavat ürünleri, bahçe ve tarım makineleri gibi başlıkların yanı sıra Yapı Bahçe, endüstriyel olarak hayatı kolaylaştıran ve onarım süreçlerinde fiziksel güç kullanımını minimize edecek teknolojilere de öncelik vermektedir. Tarımsal iş süreçlerinde ve yapısal proje gibi profesyonel başlıklarda, en yenilikçi teknolojik ürünlere ev sahipliği yapan Yapı Bahçe e ticaret sitesi, müşterilerini yenilenebilir enerji seçeneklerine sahip çevre dostu teknolojilerle buluşturmaktadır. Aynı şekilde iş sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri kapsamında kullanılan ürün seçeneklerine de ev sahipliği yapan Yapı Bahçe, solar enerji sistemleri, tarımsal sulama sistemleri, solar sulama ürünleri gibi çevre dostu opsiyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte şirketimiz; akü ile enerji depolamada modern enerji verimliliği yöntemlerinden olan ve geleceğin enerji yöntemleri arasında yer alan başlıklara da iş süreçlerinde odaklanmaktadır. Yenilenebilir enerji kaynaklarının, doğal çevremiz ve dünyamızın geleceği açısından öneminin farkındalığıyla Yapı Bahçe, doğa dostu akü modelleri, kuru tip akü ve sessiz jeneratör gibi ürün başlıklarında da yeşil enerji odaklı ürün teknolojilerine öncelik vermektedir. Güneş Paneli, Solar InverterEv Tipi Elektrik Güneş Enerjisi, Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi, Solar Enerji Paneli, Hazır Solar Paket, Bahçe Solar, Güneş Enerjisi Solar konularında ihtiyaca yönelik çözümlere imza atmaktadır.
 

Misyonumuz

Özellikle yapı ve hırdavat ürünleri grubunda, yeşil enerji odaklı teknolojilere dair farkındalığı arttırarak doğa dostu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaya hassasiyet gösteriyoruz. Bu sayede uzun vadede sürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik edecek yöntemleri kullanıyor ve müşterilerimizi de bunları yapmaya teşvik ediyoruz.
 

Vizyonumuz

Yakın gelecekte yeşil enerji dostu ürünlerin, başta yapı ve hırdavat ürünleri endüstrisinde yaygınlaştırılması sonrasında da diğer tüm sektörlerde kullanılması idealini paylaşıyoruz. Tüm kurumsal yapımız, şirket felsefemiz ve insan kaynakları stratejimizle sürdürülebilir enerji yöntemlerinin ve doğa dostu ürün seçeneklerinin toplumsal tabanda anlaşılması adına üst düzeyde hassasiyet gösteriyoruz.
 

İlkelerimiz & Değerlerimiz

Yapı Bahçe olarak "misyon” ve "vizyon” başlıklarımızda da belirttiğimiz gibi iş süreçlerinde en büyük hassasiyetimizi sürdürülebilir çevre bilinci ve alternatif enerji kaynaklarına dair farkındalık üzerine yapılandırdık. Şirketimizin stratejik ve ahlaki çekirdekleri olarak benimsediğimiz ilkeleri ve değerleri şu şekilde sıralıyoruz:

•Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık ilkemiz kapsamında, tüm iş süreçlerinde müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri -müşteri destek ve satış sonrası destek süreçleri de dahil olmak üzere- sağlıyoruz.

•Kalite Yaklaşımı: Yapı Bahçe olarak tedarik, satış ve satış sonrasında destek faaliyetleri kapsamında benimsediğimiz en önemli ilkelerden biri de kalite yaklaşımı. Kalite yaklaşımı hizmetimiz kapsamında, gerek hırdavat ürünleri gibi genel kategorilerde gerek ise yapı malzemeleri ve Solar Enerji Sistemleri grubunda sürdürülebilir kalite anlayışına odaklanıyoruz.

•Uygun Fiyatlılık: Uygun fiyatlılık ilkemiz; tedarikini yaptığımız, toptan ve perakende satışlarını gerçekleştirdiğimiz yapı malzemesi ve hırdavat grubundaki ürünleri adil fiyatlarla satma felsefemizin en önemli dayanağını oluşturuyor. Bu doğrultuda, tüm satış süreçlerinde daha esnek fiyat politikları benimsiyor dolayısıyla müşterilerimize konforlu fiyat seçenekleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

•Sürdürülebilir Enerji Bilinci: Profesyonel olarak yaptığımız işin de bir parçası olan sürdürülebilirlik kavramı, enerji kaynaklarının daha doğa dostu yaklaşımlarla kullanılmasını ifade ediyor. Bu bilgi ışığında Yapı Bahçe olarak tüm iş süreçlerimizde ve enerji politikamızda, sürdürülebilirlik ilkesine olan bağlılığımızı koruyoruz.

•Çevre Bilinci: Çevre bilinci ilkemiz, yaşadığımız coğrafyaya ve doğal kaynakların kullanımına yönelik daha dürüst politikalar izlememize olanak veriyor. Online olarak satışını yaptığımız ürünlerde doğaya zararlı bileşenlerin olmaması gibi detaylara üst düzeyde dikkat ediyor, dolayısıyla attığımız adımların muhtemel sonuçlarını çevresel bağlamda değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

•Şeffaf İnsan Kaynakları Politikası: İşletme olarak insan kaynakları süreçlerinde daha şeffaf bir yapılanma izliyoruz. Çalışanlarımız arasında fırsat eşitliğini dürüst bir şekilde sağlamaya odaklanıyoruz.

Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?