Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.
HAKKIMIZDA

YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRÜNLERİ

2017'de kurulan ve yenilenebilir enerjiye odaklanan firmamız, 2019'da www.yapibahce.com ile çevrimiçi satışa adım attı. Hızla büyüyerek YAPIBAHÇE ENERJİ ve DİJİTAL MAĞ. TİC. LTD. ŞTİ. adını alan şirketimiz, iş güvenliği ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri ilkeleriyle hareket ediyor. Güneş enerjisi sistemlerinden bahçe malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Yapı Bahçe, uygun maliyetli ve kapsamlı alışveriş deneyimi vaat ediyor. Endüstriyel ve tarımsal ihtiyaçlar için modern çözümler sunan şirketimiz, çevre dostu teknolojiler ve yenilikçi ürünlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Enerji verimliliği ve çevre bilincine sahip ürünlerle donatılmış Yapı Bahçe, güneş paneli ve solar inverter gibi çevre dostu enerji çözümleriyle de öne çıkıyor.

Misyonumuz

Özellikle yapı ve hırdavat ürünleri grubunda, yeşil enerji odaklı teknolojilere dair farkındalığı arttırarak doğa dostu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaya hassasiyet gösteriyoruz. Bu sayede uzun vadede sürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik edecek yöntemleri kullanıyor ve müşterilerimizi de bunları yapmaya teşvik ediyoruz.

Vizyonumuz

Yakın gelecekte yeşil enerji dostu ürünlerin, başta yapı ve hırdavat ürünleri endüstrisinde yaygınlaştırılması sonrasında da diğer tüm sektörlerde kullanılması idealini paylaşıyoruz. Tüm kurumsal yapımız, şirket felsefemiz ve insan kaynakları stratejimizle sürdürülebilir enerji yöntemlerinin ve doğa dostu ürün seçeneklerinin toplumsal tabanda anlaşılması adına üst düzeyde hassasiyet gösteriyoruz.

25

YILLIK DENEYİM

1.3K

MEMNUN MÜŞTERİ

450

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

İlkelerimiz & Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık: Müşteri memnuniyetini her şeyin merkezine koyarak, destek ve satış sonrası hizmetlerimizle tam bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Kalite Yaklaşımı: Kalitenin her aşamada öncelikli olduğu Yapı Bahçe'de, hırdavat ve solar sistemler gibi ürünlerimizde sürekli yüksek standartları hedefliyoruz.

Uygun Fiyatlılık: Adil fiyatlandırma ile müşterilerimize en iyi değeri sunmayı amaçlıyoruz ve rekabetçi fiyat politikalarıyla konforlu seçenekler sağlıyoruz.

Sürdürülebilir Enerji Bilinci: İşlerimizde ve enerji kullanımında sürdürülebilirliği ön planda tutarak, doğa dostu uygulamaları benimsiyoruz.

Çevre Bilinci: Doğaya saygılı ürünler satıyor ve her adımımızın çevresel etkisini değerlendirerek sorumlu politikalar izliyoruz.

Şeffaf İnsan Kaynakları Politikası: İşletmemizde şeffaflık ve fırsat eşitliğine dayanan bir insan kaynakları yapısı benimsiyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...