Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech ECO Series 12.8V 60Ah LFP Lityum Batarya

share icon
%39
16.777,58 TL
10.233,86 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech ECO Series 12.8V 60Ah LFP Lityum Batarya

 

Lityum Demir Fosfat pillerin ve Gelişmiş Batarya Yönetim Sistemi(BMS)’nin eşsiz kombinasyonu ile tasarlanan ECO Series LFP Lityum bataryalar 12.8V ve 25.6V gerilim seçeneklerinde ve farklı kapasitelerde sunulmuştur.

Etkileyici derin deşarj değerlerine sahip ECO Series LiFePO4 Lityum Bataryalar mükemmel döngü performansı ile birlikte kullanım süreleri boyunca, yüksek kapasitede çalışarak sistemin verimini en üst düzeyde tutar. Dayanıklı ve IP65 özellikli metal kasa tasarımına sahip ECO Series LFP Lityum Bataryalar, yüksek akım taşıma kapasiteli bağlantı terminalleri sayesinde kullanımda işlevsellik ve esneklik sağlayan ekolojik bir enerji depolama çözümü olarak sunulmuştur.

"Enerji sistemleriniz için mükemmel bir seçim olan ECO Series 12.8V 60Ah LFP Lityum Batarya, size yüksek performans ve güvenilir enerji sağlama vaat eder. Verimlilik, güvenlik ve dayanıklılık konusunda rakiplerinin bir adım önüne geçen bu etkileyici batarya, birçok endüstriyel gereksiniminizi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

  • 12.8V ve 60Ah kapasiteli bu batarya, yüksek enerji verimliliği sağlar. Bu, enerji tasarrufu sağlar ve işletme maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olur.
  • ECO Series tasarımı, ürünün genel ömrünü uzatarak ve güvenilirliğini artırarak size daha fazla değer sunar.
  • LFP Lityum teknolojisi, güçlü bir enerji kaynağı sunarken aynı zamanda bataryanın hızlı şarj olmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlar.
  • Kısa devre akımı koruma özelliği sayesinde, cihazınızı yanlışlıkla oluşabilecek kısa devrelerden korur.

Verimlilik: ECO Serisi 12.8V 60Ah LFP Lityum Batarya, düşük enerji tüketimi ile üstün verimlilik sağlar. Bu, enerji maliyetlerini düşürürken cihazınızın çalışma süresini uzatır. Kısa Devre Akımı: Bu LFP Lityum Batarya, kısa devre akımlarına karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Bu, cihazınızın kısa devre nedeniyle zarar görmesini önler ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. ECO Serisi: ECO serisi, çevre dostu bir seçenek olarak tasarlanmıştır. Bu, enerji tüketimini azaltır ve CO2 emisyonlarını düşürür. Çevre dostu bir ürün arıyorsanız, bu batarya mükemmel bir seçimdir. 12.8V: Bu 12.8V batarya, cihazınıza gereken enerjiyi sağlar ve cihazınızın hızlı ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. 60Ah: Bu batarya, kapasitesi 60Ah olan bir enerji kaynağıdır. Bu, bataryayı şarj etme sıklığınızı azaltır ve cihazınızın ömrünü uzatır. LFP Lityum Batarya: Bu batarya, yüksek enerji yoğunluğu ve uzun ömür sunan LFP Lityum teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu, bataryanın performansını ve dayanıklılığını sağlar. ECO Serisi 12.8V 60Ah LFP Lityum Batarya, yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi ile dikkat çeker. Yüksek güç kapasitesi ve 12.8V enerji çıkışı, birçok cihazı sorunsuzca çalıştırabilir. Benzersiz kısa devre akımı koruması, cihazınızın güvenliğini sağlar. Ayrıca 60Ah kapasite, düşük bakım gerektirir ve bataryayı daha az sık şarj etmenizi sağlar. ECO serisi, düşük enerji tüketimi ve CO2 salınımı ile çevre dostu bir seçenektir. LFP Lityum teknolojisi, bataryaya üstün performans ve dayanıklılık sağlar.

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...