Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo bulunmaktadır. Alışverişe Başla
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Yapısolar 11 Kw Mppt Solar Güneş Enerjisi XL Paket

share icon
%24
333.418,35 TL
252.238,23 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

Yapısolar 11 Kw Mppt Solar Güneş Enerjisi XL Paket

 

Hazır Solar Güneş Enerjisi Paketidir. Ekonomok kaliteli ürünler ile özel dizayn edilmiş pakettir. Bağlantı kabloları tamamen montaja hazır halde gelecektir.Tak çalıştır olarak sunulmuştur. Paket içeriğindeki ürünler A kalite ve garantili faturalıdır.

Sonsuz enerjiyle tanışın! Yapısolar 11 Kw Mppt Solar Güneş Enerjisi XL Paketi ile hayatınıza ışık sızdırın!

Evlerinizin enerji sorununa sonsuz bir çözüm bulduk! Yapısolar 11 Kw Mppt Solar Güneş Enerjisi XL Paketi sayesinde güneşin gücünü tüm evinize taşıyabilirsiniz. 

Öncelikle, TommaTech MPlus 11K 48V MPPT 1Faz Akıllı İnverter Çevirici İnvertör ile enerjinizi en verimli şekilde kullanabilir, her bir panelin performansını takip edebilirsiniz. 

TommaTech 550Wp 108PM M12 HC-MB Güneş Paneli ise mükemmel tasarımı ve yüksek verimliliği ile güneş enerjisini doğrudan evinize taşıyor. Şık ve dayanıklı tasarımı sayesinde çevrenizin en dikkat çekici parçası haline gelecek.

Outdo 200 AH Jel Akü derin döngü ve dijital ekran, enerjiyi depolama konusunda teknolojinin en son ürünüdür. Uzun ömürlü ve güvenilir yapısı sayesinde enerji ihtiyaçlarınızı kesintisiz sağlar. 

MC4 Solar Konnektör IP67 ile kurulum işlemleri son derece kolaydır. Güvenlik standartlarını ön planda tutar ve montaj sürecini hatasız bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Artık elektrik faturaları veya enerji sıkıntısı ile baş etmek zorunda değilsiniz. Yapısolar 11 Kw Mppt Solar Güneş Enerjisi XL Paketi, doğayla uyumlu, tasarruflu ve sonsuz enerjiye erişiminizi sağlar. Güneşin parlak ışıklarıyla hayatınızı dönüştürmek için hemen sipariş verin!


Paket İçeriği :

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...