Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech 28kW Havuz Isı Pompası (TriFaze)

share icon
94.182,53 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech 28kW Havuz Isı Pompası (TriFaze)


Yüskek Verimlilik
Tam DC inverter teknolojisi, DC kompresör ve DC fan motoru sayesinde TommaTech Serisi,ON/OFF ısı pompalarından çok daha yüksek verimliliğe sahiptir, böylece sizin için daha fazla enerji faturası tasarrufuna katkıda bulunur.

Hızlı Isıtma
Fırçasız DC fan motoru ve inverter kompresörleri kullanan TommaTech Serisi, kompresörlerin ve fan motorlarının hızını hava ve su sıcaklıklarına göre akıllıca ayarlayabilir, bu da ısı pompalarının havuzunuzu hızlı bir şekilde ısıtmasını sağlar

Akıllı Su Sıcaklığı Ayarlama
Benzersiz kontrol mantığı, TommaTech Serisinin çıkış suyu sıcaklığını gerçek zamanlı olarak havuz suyu sıcaklığına göre ayarlanmasını sağlar.

Yumuşak Başlatma(Soft Kalkış)
TommaTech Serisi, başlatma aşamasında 0A ila 28A (maksimum) aralığında tamamen yumuşak geçiş sağlar. Normal ON/OFF ısı pompaları üç kat daha yüksek bir akım yoğunluğunda başlar, bu da şebekeden elektrik enerjisi çekim gücünü büyük ölçüde etkiler.

Sessiz Çalışma

Özenli ve gürültüyü azaltmaya yönelik tasarımı sayesinde TommaTech Serisi Havuz Isı Pompaları, sessiz modda 20dB(A) gibi inanılmaz bir sessizlikte çalışabilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...