Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo bulunmaktadır. Alışverişe Başla
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi Bağ Evi M Paketi

share icon
%31
49.287,93 TL
33.834,71 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi Bağ Evi M Paketi

 

Hazır Solar Güneş Enerjisi Paketidir. Bağ evlerinizde , yaylalarda , arıcı çadırlarında , konteynırlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve ekonomok kaliteli ürünler ile özel dizayn edilmiş pakettir. İhtiyaç halinde seyyar veya sabit tip olarak kurulumunu yapılabilir. Bağlantı kabloları tamamen montaja hazır halde gelecektir.Tak çalıştır olarak sunulmuştur. Paket içeriğindeki ürünler A kalite ve garantili faturalıdır.

Sonsuz enerjiyi keşfetmenin tam sırası! Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi ile evinizi güneşin gücüyle aydınlatın. Hazır Solar Güneş Enerjisi Paketi olan bu ürün, tam istediğiniz gibi çalışır ve kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz. 

Hayal gücünüzü sınırlamayın. Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi'nin ilk özelliği, TommaTech New 3K 3000 Watt 24V 1Faz Akıllı İnverter Çevirici İnvertör ile donatılmış olmasıdır. Bu akıllı inverter çevirici, enerjiyi en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlar ve evinizdeki elektrik ihtiyacınızı karşılar.

Verimliliği her zaman ön planda tutun! Pantec 340 Watt Monokristal Güneş Paneli, Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi'nin ikinci özelliğidir. Bu monokristal güneş paneli, güneş ışınlarını maksimum düzeyde kullanarak en yüksek enerji verimliliği sağlar. Böylece evinizdeki elektrik ihtiyacınızı karşılamak için güçlü bir denge sağlar.

Sağlam bağlantılar geleceğe daha da yaklaştırır! MC4 Solar Konnektör IP67, Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi'nin üçüncü özelliğidir. Bu konnektör, sağlam ve güvenli bir bağlantı oluşturmanıza yardımcı olur. Güneş enerjisi sistemini kusursuz şekilde çalıştırmak için idealdir.

Her şey kendiniz için! Aküler Arası Bağlantı Kablosu 25MM 30 CM SET, Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi'nin dördüncü özelliğidir. Bu set, aküler arasında güvenli bir bağlantı sağlar ve enerji depolama sürecini optimize eder.

Daha sürdürülebilir bir gelecek için adım atın! Yapısolar 3 Kw Solar Güneş Enerjisi bağ evi M Paketi ile evinizdeki enerji sistemini tamamen değiştirin. Hayal ettiğiniz güneş enerjisiyle çalışan ev için şimdi harekete geçin!

Paket İçeriği :

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...