Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter

share icon
%23
80.661,43 TL
61.868,34 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter


TommaTech Trio Plus K Serisi 8kW ile 30kW arasında değişen Çift ve Üçlü MPPT şebeke içi inverterler, 1.100V'luk pazar lideri PV giriş voltajı ve tasarımı sayesinde maksimum esneklik sunar yüksek güçlü güneş panelleri için %98,5 maksimum verimlilik, çeşitli iletişim ve çevrimiçi izleme seçeneklerinin yanı sıra IP66 tasarımı ile bu inverterler, herhangi bir konut güneş enerjisi çözümü için tercih ettiğiniz seçimdir.

Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, en son teknolojiye sahip güçlü ve verimli bir cihazdır. Bu yüksek kapasiteli invertör, ağırlığıyla göz doldururken aynı zamanda verimliliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Bu mükemmel alet, yüksek performansı, güvenilirliği ve süper hızlı işlem yeteneği ile sizlere maksimum kullanım kolaylığı ve konforu sağlamak için tasarlanmıştır.

  • Son Teknoloji: Trio Plus K, en son teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede size yüksek işlem kapasitesi ve hızlı yanıt verme yeteneğini garanti eder.
  • 25.0kW Kapasite: Sağladığı 25.0kW'lık yüksek kapasite ile Trio Plus K, ağır iş yükleri altında bile sorunsuz çalışma performansı sunar.
  • Üç Faz İnverter: Üç fazlı inverter teknolojisi, kurulumun karmaşıklığını azaltır ve enerji üretiminizi en üst düzeye çıkarır.
  • Ağırlık: Trio Plus K, kompakt boyutu ve hafifliği sayesinde taşıması ve kullanması çok kolaydır.
  • Verimlilik: Gelişmiş verimlilik özelliği sayesinde enerji tüketiminde önemli tasarruf sağlar.
  • Garanti: Tüm Trio Plus K invertörler, üretici garantisi ile birlikte gelir, bu da güvenle ve özgüvenle yatırım yapabileceğiniz anlamına gelir.

Güç Kapasitesi: Trio Plus K 25.0kW, endüstriyel kullanımlar için yüksek güç kapasitesine sahip bir inverterdir. - Üç Fazlı İşlem: Bu inverter, daha iyi enerji verimliliği sağlamak için üç fazlı bir enerji çıkışı sağlar. - Ağırlık: Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, taşınabilirliği ve kolay montajı sağlamak için optimize edilmiş ağırlığa sahiptir. - Verimlilik: Bu inverter, enerji kaynaklarının optimal kullanılmasını sağlamak için yüksek enerji dönüştürme verimlilik oranına sahiptir. - Son Teknoloji: Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, enerji dönüştürme performansını artırmak için son teknoloji bileşenler ve yazılımlar kullanır. Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, gücü ve verimliliği bir arada sunar. Üç fazlı işlemi sayesinde, bu inverter, enerjiyi daha yüksek verimlilikle dönüştürür ve daha az enerji kaybıyla daha fazla çıkış gücü sağlar. Son teknoloji yazılım ve donanım bileşenleri, mükemmel performans için optimum enerji dönüşümünü sağlar. Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir ve monte edilebilir.

Cihaz, yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için dayanıklılık açısından da güvence verir. Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter'ın öne çıkan özellikleri: Ürün, 25.0kW çıkış gücüne sahip üç fazlı bir inverterdir. Bu sayede enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli kapasiteye sahiptir. Ürünün ağırlığı, taşıma ve montaj kolaylığı sağlar. Hafif yapısı, kullanıcı dostudur ve sahada çeşitli uygulamalar için idealdir. Verimlilik: Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, yüksek verimlilik sunar. Enerji kullanımını optimize eder ve bu sayede uzun vadede sizin için enerji tasarrufu sağlar. Son teknoloji: Üründe kullanılan son teknoloji, yüksek performans sunar ve çalışma sırasında karşılaşabileceğiniz olası sorunları önler. Garanti: Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, güvenilirlik ve dayanıklılık konusunda güvence verir. Ürün, uzun süreli ve sorunsuz bir kullanım sağlamak için garantili olarak sunulur. Trio Plus K 25.0kW Üç Faz İnverter, güvenilir ve yüksek performanslı bir cihazdır. 

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...