Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech 230 w Watt 72PM M6 Half Cut Monokristal Güneş Paneli Solar Panel Monokristal

share icon
%30
4.496,70 TL
3.132,18 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoda!
 • whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  Tommatech 230 Wp Half Cut Monokristal Hücreli Güneş Paneli

   

  Half Cut kristal hücrelerden yapılmış Tommatech monokristal güneş panelleri, belirli alanda daha fazla güç enerji sağlar ve böylece çözümünüz için kurulum süresini ve panel sayısını ayrıca maliyet ve malzeme miktarını azaltır. PERC teknolojisi, halihazırda iletilmiş olan güneş radyasyonunu hücreye geri yansıtır ve elektriğe dönüştürülmesi için ikinci bir şans vererek güneş panelinin verimini artırır. 

  Güç: 230 Watt

  Panel Boyutu: 706x1588x30mm

  Hücre Teknolojisi: 9BB, PERC Monokristal

  Garanti: 30 yıl performans garantisi, 12 yıl ürün garantisi

  Ağırlık: 13 kg

   

  TommaTech’in 230Wp  güç çıkışına sahip güneş panelleri, küçük ölçekli güneş enerjisi santrallerinde, off-grid ve çatı, tekne ve karavan üzeri güneş enerji santrallerinde kullanıma uygundur. Son teknoloji üretim hatlarında üretilen TommaTech güneş panelleri, kar ve rüzgara karşı yüksek direnci ve yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ile zorlu hava koşullarına son derece dayanıklıdır. En güncel PERC teknolojisinin 9 multi basbar teknolojisi ile birlikte kullanılması, onu kendi kategorisindeki en verimli güneş modüllerinden biri yapmaktadır. Aynı alanda daha az sayıda modül ile daha fazla güç elde edebilirsiniz.

   

  Eşsiz devre tasarımı sayesinde gölgelenmeden kaynaklanan dahili güç kayıpları önemli ölçüde azaltılır.

   

  TommaTech’in 9 busbar ve half-cut teknolojili PERC Monokristal güneş panelleri, güneş paneli evrimindeki son seviyedir diyebiliriz. Çevre yapıların ve ağaçların neden olduğu gölgeleme kayıplarını rakiplerine göre daha fazla absorbe ettiği için özellikle konut ve çatı üstü uygulamalarda tercih edilmektedir.

  TommaTech'in Monokristal Güneş Paneli'ni keşfedin - güneşten maksimum verimliliği ve gücü almanın en mükemmel yolunu. Yenilenebilir enerji teknolojileri konusunda lider olan TommaTech, 230 W Watt 72PM M6 Half Cut teknolojisi ile bu eşsiz güneş panelini sunar. Özellikler ve Faydalar:
   

   

  • 230 W Wattlık gücüyle, bu güneş paneli güneş ışığını optimal elektrik enerjisine dönüştürür, bu da evinizi veya iş yerinizi enerji verimli bir şekilde güçlendirir.

  • 72PM değeri, bu panelin daha fazla güneşi toplayabildiğini ve böylece daha fazla enerji üretebildiğini ve daha az karbon ayak izini teşvik ettiğini gösterir.

  • M6 Half Cut tekniği, güneş paneli çözümlerinde bir devrimdir. Bu teknik, panelin güneş ışığını daha etkili bir şekilde emmesini ve dönüştürmesini sağlar, bu da daha yüksek enerji çıktısı ve genel verimlilik anlamına gelir.

  • Monokristal yapısı, bu panelin güneş ışığını optimum seviyede yakalar ve dönüştürür demektir. Bu, her türlü iklim ve hava durumunda tutarlı ve güvenilir enerji sağlar, böylece evinizi veya iş yerinizi kesintisiz bir şekilde güçlendirir. T

  • ommaTech'in Monokristal Güneş Paneli, solar enerjide daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir geleceği teşvik eder. Bu, düşük enerji maliyetleri ve çevre dostu enerji tüketimi anlamına gelir.


  Bu nedenlerle, TommaTech'in 230 W Watt 72PM M6 Half Cut Monokristal Güneş Paneli, solar enerji çözümlerinde en yeni ve en etkili yeniliklerden biridir. Kendi enerjinizi üretmeye ve hem enerji faturalarınızı hem de karbon ayak izinizi azaltmaya bugün başlayın.

   

   
   
   Tommatech 230 Wp Güneş Paneli Half cut
   
   


  Tommatech 230 Wp Güneş Paneli
  TT23072MB6
  Maksimum Güç (Pmax)230 Wp
  Maksimum Güç Gerilimi (Vmp)21,20
   
  Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...