Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech 170Wp Flexible(Esnek) Güneş Paneli

share icon
%27
19.382,31 TL
14.110,32 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech 170Wp Flexible(Esnek) Güneş Paneli

TommaTech’ in yeni nesil esnek panel modeli, yüksek verimlilik değerlerine sahip back contact güneş hücreleri ile tasarlanmıştır. Bu sayede birim alanda yüksek güç kapasitesine sahip esnek panel serisi aynı zamanda kendi ürün sınıfında yüksek şarj kapasitesi özelliği ile de öne çıkmaktadır. TommaTech’in birinci sınıf hafif polimer malzemeler kullanılarak üretilen esnek panelleri, kolay taşıma, kolay kurulum ve 30° dereceye kadar panel esnekliği sağlama özelliklerine sahiptir. Panellerde bulunan paslanmaz çelik pullar kurulum açısından esneklik ve kolaylık getirmektedir. Bu sayede ürünün çok geniş bir yelpazede kullanımı mümkün hale gelmektedir. 110 Wp ve 170 Wp güç seçeneklerinde sunulan TommaTech esnek (flexible) panel serisi ihtiyaca göre farklı güç seçeneklerinde de tasarlanabilmektedir.

Esnek panellerde tercih edilen IBC Güneş hücreleri bakır tabana inşa edilen bir hücre tipidir. Bu sayede TommaTech Flexi Paneller geleneksel güneş panellerine nazaran kırılma ve korozyon nedeniyle oluşan güç kayıplarına karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca TommaTech Flexi Paneller büküldüğünde veya nemli bir ortamda bırakıldığında yine daha avantajlı bir konumdadır. Bu sayede TommaTech Esnek Paneller yüksek güç çıkışı ve hücre sağlamlığıyla birlikte müşterilerin en önemli enerji çözümlerinden biridir.

Tasarımı, yüksek kaliteli malzemeleri ve müşterilere sunduğu birçok avantajı ile bu son teknoloji ürün, güneş enerjisi toplama konusunda yaşı ilerleyenler ve sıradan insanlar için ideal bir çözüm sunar.

Esnek güneş paneli, dayanıklı ETFE kaplaması ile korunmuştur. ETFE, bir tür plastik olan ve UV dirençli, aşınma dirençli ve hava koşullarına karşı dayanıklı özellikleri ile bilinen bir malzemedir. Ayrıca, IBC Hücre Teknolojisi de bu güneş paneline dahil edilmiştir, bu teknoloji yüksek güneş ışığı absorpsiyonu ve mükemmel enerji verimliliği sağlar.

Esnek panel ayrıca, maksimum hava koşullarına karşı koruma sağlayan IP68 Koruma Sınıfına sahiptir. TommaTech'in geliştirdiği bu üst düzey teknoloji, panelin zarar görmesini önlemeye yardımcı olur.

Bu güçlü ve dayanıklı TommaTech esnek güneş paneli, güneş enerjisi toplamanın en etkili yoludur. Kendi sınıfında bir lider olan bu yüksek verimli panel, tenteler, tekne yüzeyleri gibi eğimli ve düzensiz yüzeylerde bile kolayca monte edilebilir ve kullanılabilir.

 

 

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...