Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

TommaTech 170Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş Panelleri

share icon
%7
16.356,40 TL
15.195,73 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

TommaTech 170Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş Panelleri

Yapısında yüksek ışık geçirgenliğine sahip ETFE polimer, dayanıklı fiberglass ve yüksek verimli IBC güneş hücresi barındıran TommaTech Yeni Nesil Esnek Panel, 7 katmanlı gelişmiş laminasyon teknolojisiyle uluslararası kalite standartlarında üretilmiştir. ETFE ve fiberglass levhanın birleşimi, paneli çok daha dayanıklı hale getirir. Maksimum 30 dereceye kadar esnemesi ve hafif olmasıyla her yüzeye mükemmel uyum sağlar. 110Wp ve 170Wp güç seçeneklerinde sunulan TommaTech Esnek Panel Serisi, tekne, karavan, çatı ve benzeri birçok uygulama alanında kullanım avantajına sahiptir. Beyaz ve siyah renk seçeneği olan seride ihtiyacınıza göre farklı güç ve boyut seçeneklerinde üretim opsiyonu mevcuttur

Esnek panellerde tercih edilen IBC Güneş hücreleri bakır tabana inşa edilen bir hücre tipidir. TommaTech Esnek Paneller büküldüğünde veya nemli bir ortamda bırakıldığında, geleneksel güneş panellerine nazaran kırılma ve korozyon nedeniyle oluşan güç kayıplarına karşı daha dayanıklıdır. Düşük ışınım ve gölge durumlarında yapısında bulunan Bypass diyotlar ve verimli hücre mimarisi sayesinde TommaTech Esnek Paneller kullanıcıların en önemli enerji çözümlerinden biridir.

  • Karanlık serilerin özgün tasarımı ve yüksek kaliteli materyalleri ile 170Wp Esnek Güneş Paneli en zor koşullarda bile üstün performans sunar.
  • TommaTech'in IBC Hücre Teknolojisi ile güneş enerjisi üretimindeki verimliliği maksimuma çıkarır.
  • Esnek yapısı sayesinde, çeşitli şekiller ve yüzeyler üzerine kolaylıkla monte edilebilir. Çok yönlülük sunar ve tüm enerji ihtiyaçlarınızı karşılar.
  • Üstün ETFE malzeme teknolojisi, daha yüksek ışık geçirgenliğine ve daha uzun ömre sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda çizilmeye, darbelere ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Panellerin hafifliği ve taşıma kolaylığı, karavan, tekne gibi mobil uygulamalar için idealdir. Her türlü maceranızda yanınızda olur.

Özellikler:

  • Model: 170Wp Esnek Güneş Paneli Flexible
  • Marka: TommaTech
  • Malzeme: ETFE
  • Teknoloji: IBC Hücre Teknolojisi
  • Seri: Dark Series

Kısacası, bu Esnek 170Wp Güneş Paneli Flexible sürdürülebilir enerji kullanımında kalite ve verimliliği ön plana çıkarır. Sorunsuz bir enerji deneyimi için TommaTech'in 170Wp Esnek Güneş Paneli'ni tercih edin.

 

Prizma Yüzey
Prizma yüzey sayesinde maksimum ışık emilimi

ETFE ile Mükemmel Işık Geçirgenliği
Daha yüksek ışık geçirgenliği, korozyon direnci, çalışma sıcaklık aralığı

IBC Hücre Teknolojisi
Yüksek verimli arka kontak bağlantılı, esnek ve dayanıklı hücre mimarisi

Esnek Tasarım
Maximum 30 dereceye kadar bükülme özelliği

Ultra Hafif
3mm kalınlığında ultra ince ve dayanıklı tasarım

IP68 Koruma Sınıfı
IP68 bağlantı kutusu ile suya karşı dayanıklılık

2 Yıl Ürün Garantisi

Teknik Döküman:detay pdfTürkçe
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...