Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli

share icon
%47
2.684,35 TL
1.419,06 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 27 Mayıs Pazartesi günü kargoda!
 • whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli

  • Yüksek Dönüşüm Verimliliği
  • Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan Cam
  • Düşük Işınımda Yüksek Verimlilik
  • Mükemmel Dayanım Kapasitesi
  • Kolay Kurulum

  Rakipsiz kalitesi ve üstün özellikleriyle dikkat çeken Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli, diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Bu yüksek dönüşüm verimliliğine sahip güneş paneli, sağlam yapısı ve mükemmel dayanım kapasitesi ile uzun yıllar boyunca güvenilir bir enerji kaynağı olmaya devam edecektir. Üstelik ürün, 2 yıl garantili olarak siz değerli kullanıcılarımızla buluşuyor.

  Ürün Özellikleri:

  • 75Wp: Suneng güneş paneli, 75 watt peak (Wp) gücünde enerji üretme kapasitesine sahip olup, güneşin ona sunduğu her damla ışığı en yüksek verimlilikte elektriğe dönüştürebilir.
  • 36MB6: Bu 36MB6 modeli, 36 hücreli monokristal silikon yapısıyla daha geniş bir alandan güneş ışığını toplar ve yüksek verimlilikle elektriğe dönüştürür.
  • Yüksek Dönüşüm Verimliliği: Sahip olduğu özel hücre tasarımı ve malzeme kalitesiyle yüksek dönüşüm verimliliği sağlar. Bu sayede herhangi bir günde, herhangi bir saatte elde edilebilecek maksimum enerjiyi üretir.
  • Mükemmel Dayanım Kapasitesi: Rüzgar, yağmur ve kar gibi her türlü hava koşullarında mükemmel performansını korur. Yüksek karlılık ve dayanıklılık sunar.
  • 2 Yıl Ürün Garantisi: Suneng, tüm güneş panellerinin kalitesini ve dayanıklılığını garanti eder. Bu nedenle, bu ürün 2 yıl garantili olarak gelir.

  Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli, çevreyi korumanın ve enerji tasarrufu yapmanın en etkili yoludur. Bu ürün, enerji verimliliğini ve ekonomiyi bir arada sunar. Kendi elektriğinizi üretmenin tadını çıkarın ve doğaya yaptığınız katkıyla gurur duyun.

  Günlük enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için 75Wp kapasitesi ile hizmetinizdedir. Bu ürün, 36MB6 hücre teknolojisi ile yüksek dönüşüm verimliliği sunmaktadır. Güneş paneli, yüksek dönüşüm verimliliğine sahip olup, güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürme konusunda sıradan panellere göre çok daha verimlidir. Bu özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Ayrıca Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli, mükemmel dayanım kapasitesine sahip olup, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yani soğuk, sıcak, yağmurlu ve karlı hava koşullarında bile performansından ödün vermez. Bu ürün, kalitesi ve dayanıklılığı ile sizi yarı yolda bırakmaz. Bu yüzden ürün, 2 yıl süresince garanti kapsamındadır. Herhangi bir olası arızada veya teknik bir sorunda, marka tarafından ücretsiz bir şekilde servis sağlanacaktır. Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli, hem kalitesi hem de fiyat performansı ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Sizin de enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için en doğru seçim Suneng 75Wp 36MB6 Güneş Paneli olacaktır! 


  *2 Yıl Ürün Garantisi  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...