Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Suneng 25 w Watt 36 Perc Monokristal Güneş Paneli Solar Panel

share icon
%24
806,61 TL
613,03 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 23 Şubat Cuma günü kargoda!
 • Ürün stokta bulunmamaktadır.
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  Suneng 25 w Watt 36 Perc Monokristal Güneş Paneli Solar Panel

  • Yüksek Dönüşüm Verimliliği
  • Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan Cam
  • Düşük Işınımda Yüksek Verimlilik
  • Mükemmel Dayanım Kapasitesi
  • Kolay Kurulum

  Güneş enerjisi teknolojisi alanındaki yeniliklerin öncüsü olarak, Suneng mükemmel işlevsellik ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı sunuyor. 25 W Watt gücündeki bu monokristal solar panel, 36 Perc teknolojisi sayesinde ideal enerji çözümleri sunar. Üstün özelliklerine ek olarak, bu ürün 2 Yıl Ürün Garantisi ile birlikte gelir, böylece satın alımlarınızı güvence altına alırsınız. Suneng'ın Mükemmel Dayanım Kapasitesi ile üretilen bu güneş paneli, düşük ışınımda bile yüksek verimlilik sunar.

  • 25 W Watt Güç: Yüksek performanslı 25 W güneş paneli, güneş enerjisini verimli bir şekilde toplaması için idealdir.
  • 36 Perc Teknoloji: 36 Perc teknolojisi, daha fazla enerji toplama kapasitesi sağlar ve enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur.
  • Monokristal Güneş Paneli: Monokristal güneş paneller, polikristal panel desteğinin seviyesini aşan bir enerji verimliliği sunarlar.
  • 2 Yıl Ürün Garantisi: Suneng size bu paneli güvenle satın alabileceğiniz 2 yıllık bir garanti sunuyor.
  • Mükemmel Dayanım Kapasitesi: Güçlü ve dayanıklı yapı, kötü hava koşullarına bile dayanabilir, bu da onu en zorlu koşullar için ideal hale getirir.
  • Düşük Işınımda Yüksek Verimlilik: Suneng güneş paneli, düşük ışımalar altında bile üstün enerji verimliliği sağlar.

  Bu özellikleri ile Suneng 25 W Watt 36 Perc Monokristal Güneş Paneli, tüm enerji ihtiyaçlarınıza çözüm olacak anahtar bir üründür.

  Yüksek verimli monokristal hücreler sayesinde, eksiksiz ve kesintisiz enerji sunar. Bu panel, Düşük Işınımda bile Yüksek Verimlilik sağlayabilme yeteneğine sahiptir. Yani güneş ışığının zayıf olduğu günlerde dahi enerji sağlamaya devam eder. Bu solar panel, 25 w Watt enerji kapasitesine sahiptir. Bu değer, bu panelin sağlayabileceği maksimum enerji miktarını temsil eder. Bu enerji miktarı, birçok küçük ölçekli elektrik ihtiyacını karşılamak için yeterlidir. 36 Perc teknolojisi kullanılarak üretilen bu solar panel, hem güneş ışığını hem de ısısını absorbe ederek enerjiye dönüştürür. Bu sayede daha yüksek verimlilik sağlar. Panelin Mükemmel Dayanım Kapasitesi sayesinde, zorlu hava koşullarına karşı bile direnç gösterir. Sert rüzgarlar, ağır yağmurlar ve kar yağışı gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Ürün, siz değerli müşterilerimize 2 Yıl Ürün Garantisi ile sunulmaktadır. Bu süre zarfında ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, bizlere başvurabilirsiniz. Güneş enerjisi çözümlerinde de fark yaratan bu ürünümüzü sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

  *2 Yıl Ürün Garantisi

  Suneng Panel olarak güneş paneli üretim sürecimiz, birinci sınıf teknoloji ve profesyonel işçilik ile tanımlanır. Küresel müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli formatlarda ve verimlilikte güneş panelleri sağlıyoruz. Tavizsiz, kaliteli ve rekabetçi ürünler sunarak fotovoltaikleri ana, sürdürülebilir ve en uygun fiyatlı enerji kaynağı haline getirmek için çalışıyoruz.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...