Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo bulunmaktadır. Alışverişe Başla
Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Kadıoğlu CKS90D 180 Litre 120 Kg Hassas Devir Ayarlı Sehpalı Ceviz Soyma Makinesi

share icon
%16
46.162,55 TL
38.900,00 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 30 Eylül Cumartesi günü kargoda!
 • Ürün stokta bulunmamaktadır.
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL

  Kadıoğlu CKS90D 180 Litre 120 Kg Hassas Devir Ayarlı Sehpalı Ceviz Soyma Makinesi

   

  ·        Sabit Devirli Makinelerin Kullanıldığı Ceviz Cinsleri : Chandler – Femor – Pedro cins cevizler

   

  ·        Devir Ayarlı Makinelerin Kullanıldığı Ceviz Cinsleri :    Şebin – Bilecek vb. ince kabuklu ceviz cinsleri ve Chandler – Femor – Pedro cins cevizler

  Ceviz soyma (Kavlatma) makinesının çalışması için bir priz ve musluk yeterlidir. Tüm ceviz cinslerinde rahatlıkla hizmet eder.

  Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri ort. 10 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 7-8 dakika gibi bir sürede soyar, tertemiz çıkarır…

  Ceviz Soyma Makinelerinde neden zımpara kullanmıyoruz?
  Bu tip ceviz soyma makinelerinde en ucuz üretim yöntemi Avrupa’da ağır kanserojen olduğu için yasaklanmış olan zımparadır. Ne yazık ki halen ülkemizde sırf zımpara yenileyerek para kazanmak için rant uğruna zımparalı makine üretimine devam eden işletmeler mevcuttur. Zımpara yenileme zahmetini ortadan kaldırmak ve sağlığı tehdit eden ağır kanserojen maddeler kullanmamak için Kadıoğlu Ceviz Soyma Makineleri’nde emsallerinden farklı olarak zımpara kullanılmamış, lazer kesim aşındırıcı çelik dişler tercih edilmiştir. Bu sistemle tek bir makineda 17500 aşındırıcı diş oluşmaktadır. Zımparasız ceviz soyma makinelerinde ömür boyu zımpara yenileme derdi olmadığı için kısa ve uzun vadede paranız cebinizde kalacaktır.

  Ceviz Soyma Makinemizde neden Hassas Devir Ayarı kullanıyoruz?
  Şebin gibi çok kırılgan olan ceviz cinslerini soyarken kırılma yaşanmaması adına düşük devirde soymak zorunludur. Kadıoğlu Ceviz Soyma Makineleri hassas devir ayarı yardımıyla cevizlerde hasar bırakmadan ceviz soyma yapar. El ile soyulmuş cevizle makine ile soyulmuş ceviz arasındaki farkı anlayamazsınız.

  Yüzlerce kullanıcısıyla Türkiye’nin en çok kullanılan ceviz soyma makinesi.
  2012 yılında Kadıoğlu Ceviz Soyma Makine’sini tasarlarken daha öncesinde ceviz soyma makinesi satın almış onlarca kişiye ulaştık ve taleplerini dinledik. Özellikle Fransa ve İtalya’daki ceviz soyma sistemlerinin artılarını ve eksilerini derledik. Türkiye’nin en çok kullanılan ceviz soyma makinesi bu çalışmalar sonucunda çıktı. Basit, anlaşılır tasarım. Kolay kullanım.

  Kadıoğlu CKS90D Ürününü Öne Çıkaran Özellikler
  17500 aşındırıcı ceviz soyucu diş
  Lazer kesimli ceviz soyucu kızaklar uzun yıllar hizmet eder. 400 ton ceviz soyma garantisi veriyoruz !

  Hassas ceviz soyma devir ayarı
  Devir ayarı ile cevizdeki kırılma ve zayiatın önüne geçilmektedir. Kolay kırılabilen cevizlerde düşük devir çalışmak, sert kabuklu cevizlerde iş hızını arttırmak için yüksek devirde çalışmak iyi sonuçlar verir. Bu ayarı kullanıcı istediği gibi yapabilir. Devir ayarı panosu motor devrini hassas bir biçimde ayarlayan sürücü ile desteklenmiştir.

  Programlanabilir Ceviz Soyma Süresi
  Ceviz soyarken dakikalarca ceviz soyma makinesinin başında beklemek zorunda değilsiniz. Bırakın makine cevizleri soysun ve işi bittiğinde kendiliğinden dursun… Kullanıcı makineya çalışma süresi olarak makineya istenen dakikayı yazar. Çalışma süresi dolduğunda makine otomatik olarak durur.

  60×60 kazan ölçüleri
  Kadıoğlu ceviz soyma makinesı orta ölçekli üretim yapan çiftçiler ya da işletmeler için oldukça ideal ölçülere sahiptir.
  Cevizleri serbest bırakan, cevize darbe yapmayan, ortası boş ve direksiz tasarım.
  Hızlı soyma için en ideal ölçüler.

  Ceviz Soyma Makinesi Yükseklik ayarı
  Bu özellik yükseklik ayarlamanın yanında kazanı açılı bir biçimde çalıştırmaya ve hızlı iş yapmaya imkan sağlar. Eğer ceviz soyma makinesi’ni koyduğunuz zemin engebeliyse makinenin duruşunu stabil hale getirmeye yarar.

  Kayış değil, Şanzuman aktarmalı

  Makine imalatında Türk Malı redüktör kullanılmıştır.

  yapı
  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...