Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

Hyundai HYC60LI 60V Akülü Testere 40 cm Pala

share icon
%24
13.476,88 TL
10.249,55 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
 • En geç 17 Nisan Çarşamba günü kargoda!
 • Ürün stokta bulunmamaktadır.
  garanti icon
  Garanti
  2 Yıl Boyunca
  bedava kargo icon
  Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
  profil ssl icon
  Güvenli Alişveriş
  256Bit SSL
  Hyundai HYC60LI 60V Akülü Testere 40 cm Pala  Teknik Özellikleri

  Güç Yönetimi                      : Batarya

  Batarya Şarj Cihazı Beslemesi : 230/50 (VAC/HZ)

  Batarya Türü                             : LG 60 V Lityum-Ion 2.5 Ah

  Yüksüz Hız                                : 8200 RPM

  Montajlı Boyutu                         : 415 x 235 x 290

  Yüksüz Çalışma Süresi             : 80 Dakika

  Kutu Boyutu                               :450 x 270 x 253 

   

  GENEL ÖZELLİKLERİ:

  Verimli bir şekilde kütük kesme ve uzun ömürlü kullanım için Oregon pala ve zincire sahiptir. Tepmeden kaynaklanan yaralanmaları önlemek için Anti-Kick emniyet freni mevcut. Uzun zincir ve pala ömrü için otomatik zincir yağlama özelliğine sahiptir. Hızlı ve kolay bakım için aletsiz zincir ayarlayıcı mevcuttur.Fırçasız motor özelliği ile küçük benzinli testere ile aynı performansı sağlar. Son derece sessizdir. Aile ve komşulara rahatsızlık vermez.Kablo yok, benzin yok, kirlilik yok sadece pili şarj edin ve kullanmaya hazırlanın.
  Hyundai HYC60LI Akülü Testere, Hyundai'nin şarj edilebilir düşük bakım gerektiren Lityum ion akülü zincirli testeresidir. Ağaçları ve çalıları budama ve kütükleri kesmek için idealdir. Fırçasız motoru sayesinde elektrikli testerelere ve küçük benzinli testerelere benzer performans sunmaktadır. Oregon palası ve zinciri sayesinde çalıları ve ağaçları kesmek için hafif bir çalışma yapar. Yüksek hızlı zincir yapısı ile işinizi rahat ve verimli hale getirir.
  Hyundai HYC60LI Akülü Testere kullanımı basit hale getirmek için otomatik zincir gerdirme ve yağlama özellikleri sunar. Bu özellikleri sayesinde performansını en üst seviyeye çıkarır ve bahçedeki kesintileri en aza indirir. Ayrıca düşük geri tepme zincir freninin bulunması zincirin hemen durdurulmasını ve kontrol altına alınmasını sağlar. Böylece kullanıcılara güvenli kesim yapma imkanı sağlar. 
  Hyundai HYC60LI Akülü Testerenin benzinli testerelere göre avantajı; düşük gürültü seviyesi, iple çekme işlemleri sırasında sorun çıkmaması, 2 zamanlı motor yağına gerek duymamasıdır. Akülü testereler kesmek ve gezmek için 230 V elektrik kablosu yoktur ve kablo uzunluğuyla sınırlandırılmaz.Batarya ile çalışan motorlu testere, benzinli testerelere göre daha büyük avantajlara sahiptir. Yanıcı benzinle uğraşmak ve saklamak zorunda değilsiniz. Çalışma sırasında düşük gürültü seviyesi ile aile ve komşularınızı rahatsız etmeyi en aza indirirsiniz. Geri çekme hareketi olmadan başlamanıza yardımcı olur ve bu esnada oluşan kazalar konusunda endişe duymazsınız. Elektrikli testereler ile karşılaştırdığımızda kesilecek ya da takılacak bir kablo yoktur. Ayrıca kablo uzunluğu ile sınırlı kalmazsınız.
   


   
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...