Favorilerim
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Avantajı.

CW Enerji 455 w Watt 144PM M6 Half Cut Güneş Paneli Solar Panel Monokristal

share icon
%53
14.234,34 TL
6.698,53 TL
taksit imkanları icon
havale icon Havale ile ödemelerde %2.0 İndirim
whatsapp icon WhatsApp ile Sipariş Ver
garanti icon
Garanti
2 Yıl Boyunca
bedava kargo icon
Tüm Ürünlerde
Ücretsiz Kargo
profil ssl icon
Güvenli Alişveriş
256Bit SSL

CW Enerji 455Wp M6 144PM Hücre Half-Cut MB Güneş Paneli

30 YIL PERFORMANS GARANTİLİ!!!

Yeni Nesil güneş paneli 420 Watt, 425 Watt, 430 Watt, 435 Watt, 440 Watt, 445 Watt, 450 Watt, 455 Watt, 460 Watt, 465 Watt seçenekleri* ile!

HER GÜNEŞ PANELİ AYNI DEĞİLDİR!

Güneşin sınırsız enerjisi ancak kaliteli güneş panelleriyle sorunsuz ve uzun süreli enerji üretebilir.

Dikkat! Başlangıçta biraz daha ucuz görünen, daha az maliyetli güneş enerjisi sistemleri uzun vadede size çok pahalıya patlayabilir.

Kaliteden ödün vermeyin, araştırın, yatırımınızı doğru kaynaklara yapın, ileri teknolojiye sahip yüksek standartlarda üretilen güneş panelleri ile uzun ömürlü güneş enerjisi sistemleri kullanın.

Önemli Bilgi! Koruma sınıfları önceden IEC 61730-1:2004 standartında Class A, B, C şeklinde olarak belirtilmekteydi. Ancak, Haziran 2018’de güncellenen IEC 61730-1:2018 standartıyla birlikte Class 0, II , III olarak belirtilmek zorundadır. Güneş panelleri de dahil olmak üzere, elektrikli aletlerin korunma sınıfı Class II’dir. 

Satın aldığınız güneş panelleri:

  • Güvenlik ve dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiş mi? Dünya standartlarına uygunluğu uluslararası sertifika ve belgelerle tescil edilmiş mi? Bu sertifikalar güncel mi?
  • Kaç yıla kadar performans garantili?
  • Üretimi nerede yapılıyor? Üreten firma tecrübeli mi, ürünlerinin arkasında duruyor mu?

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi yıllık 1,3 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle Avrupa ve Türkiye'nin en büyük güneş paneli üretim firmasıdır.

Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir.

Sıfır Ürün, Garantili Ürün. 12 Yıl Malzeme Garantisi, 30 Yıl Performans Garantisi

  • Yüksek panel verimliliği sayesinde, yüksek güç çıkışını garanti eder.
  • Kendi kendini temizleyen ve yansımayı azaltan cam. Cam üzerindeki özel kaplama yüzey tozunu azaltır.
  • Düşük ışınımda yüksek verimlilik. Sabah ve bulutlu hava koşullarında dahi yüksek panel verimliliği.
  • Mükemmel dayanım kapasitesi. 2400 pa rüzgar yükü, 5400 pa kar yüküne karşı dayanım
  • 0~+5wp pozitif güç toleransı.
  • Kolay kurulumlu güneş paneli.
Yepyeni CW Enerji 455 w Watt 144PM M6 Half Cut Güneş Paneli, mükemmel güneş enerjisi çözümünüz! 

Artık enerji krizleriyle başa çıkmanın, kesintisiz güç almanın zamanı geldi! CW Enerji 455 w Watt 144PM M6 Half Cut Güneş Paneli ile evinizde tam kontrol sizin elinizde olacak!

Bu söz konusu güneş paneli, yüksek panel verimliliği sayesinde muazzam güç çıkışı sağlıyor. Bu da, her daim enerjik kalmanızı ve tasarruf sağlamanızı garanti ediyor! 

Gelişmiş panel boyutu, en uygun şekilde yerleştirmenize izin vererek maksimum fayda sağlar. Her yere kolayca sığabilen boyutuyla pratiklik sağlar! 

Ağırlık tasarımı, montaj sürecini kolaylaştırırken güvenli bir kullanım sunar. Hafif olmasına rağmen dayanıklı malzemesi sayesinde yıllar boyu sorunsuz bir şekilde güneş enerjisi üreteceksiniz! 

CW Enerji 455 w Watt 144PM M6 Half Cut Güneş Paneli, tam 12 yıl boyunca malzeme garantisi altındadır. Bu sayede huzurlu bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz! 

Ürünümüzün performans garantisi ise tam 30 yıldır! Kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde size uzun yıllar boyunca güç ve enerji sunacak! 

CW Enerji 455 w Watt 144PM M6 Half Cut Güneş Paneli, güneş enerjisinden maksimum fayda elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçenek. Bunun için hemen sepete ekleyin ve enerji konusunda gelecekteki adımlarınızı sağlamlaştırın! 

GÜNEŞ ENERJİSİ (SOLAR ENERJİ) SİSTEMLERİYLE SONSUZ ENERJİ

Hayatımızın büyük bir bölümünde etkili olan güneş, güneş panelleri sayesinde bizlere enerji vererek hayatımızın büyük bir bölümünde etkili olmaktadır. Yani hayatımızı aydınlatan güneşi en verimli şekilde kullanarak siz de solar enerji sistemleriyle enerji olarak kullanabilirsiniz.

Dünyamızdaki en temiz ve bol enerji; güneş enerjisidir. Çevreyi kirletmeyen ve gürültüsüz güneş enerjisi, yenilenebilir ve sürdürülebilir olmasıyla da dikkati çekiyor. Gelişen teknoloji sayesinde ise; solar enerji sistemleriyle bizler de güneşin eşsiz ve tükenmek bilmeyen enerjisinden faydalanabiliyoruz. Solar enerji sistemleri, bünyesinde barındırdığı silikon hücreleri sayesinde üzerine düşen güneş ışınlarını otomatik olarak enerjiye dönüştürmektedir.

GÜNEŞ PANELİ SEÇİMİ NASIL YAPILMALIDIR?

Güneş paneli (Solar panel) seçimi yaparken; ihtiyacınız olan enerji, sistem voltajı, kullanılabilecek alan ve bütçe dikkate alınmalıdır. Genel sistem tasarımının da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Panel teknik değerleri mutlaka karşılaştırılmalı ve üretim esnasında teste tabi tutulup tutulmadığı araştırılmalıdır. A kalite olarak adlandırılan paneller; üretim sırasında ve sonunda testlere tabi tutulan ve teknik olarak özelliklerini karşılayan solar panellerdir.

GÜNEŞ PANELİ (SOLAR PANEL) FİYATLARI

Sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmak isteyenler, tükenmez ve yenilenebilir güneş enerjisini tercih edeceklerdir. Ancak bu tip bir yatırım yapmak isteyen kişilerin en merak ettiği konu kullanılacak güneş enerji sisteminin fiyatlarıdır. Solar panellerin fiyatları, ihtiyaç duyulan enerji ve kullanılmak istenilen güneş paneli çeşidine göre değişiklik gösterecektir. Bir fabrikayla bir evin talep edeceği güneş panel fiyatı arasında farklılık olacaktır.

HAYATIN HER ANINDA YANIMIZDA

Solar enerji sistemleri, evlerin yanı sıra fabrikalarda, iş yerlerinde, bahçelerde, dağ evlerinde, tekne ve karavanlar gibi pek çok alandaki kullanım alanlarıyla her geçen gün hayatımızda daha da çok yer almaktadır. İhtiyaç duyulan elektrik, bu geniş kullanım alanları sayesinde güneş panelleriyle her an hayatımızda olabilmektedir.

GÜNEŞ PANELİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Güneşten gelen ışınları algılayıp, bunları insanların kullanımına uygun bir enerji haline getiren solar enerji sistemleri, kullanılacağı alan ve üretim oranlarına göre farklı boyut ve özelliklerdedir. Özellikle ışığı doğrudan ve verimli bir biçimde alabilecek alanlara kurulan bu sistemler, dünyada kullanılan en popüler çeşitleri ise; monokristal solar panel, polikristal solar panel, esnek solar panel, ince filmli solar panel ve saydam solar panel olarak sıralanmaktadır. Monokristal güneş paneli, polikristal güneş paneli, esnek güneş paneli, mobil güneş paneli gibi farklı özelliklere göre farklı güneş paneli çeşitleri vardır. Ayrıca güneş panelleri busbar özelliklerine göre (5 busbar, 9 busbar, 10 busbar, 12 busbar, multibusbar),half-cut, triple-cut gibi farklı özelliklerine göre de çeşitlilik sunmaktadır.

GÜNEŞ (SOLAR) ENERJİ SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yenilenebilir bir enerjiyi neredeyse ‘0’ maliyetle üretebilmesi, solar enerji sistemlerinin en büyük avantajı olarak karşımıza çıkmaktadır. Minimum yatırımla maksimum kazanç, elektrik faturalarının işlevsizleşmesi, şebekeden bağımsız elektrik üretimi, güneş panelinde sorun olmadığı sürece sıfır elektrik kesintisi, günün her saati maksimum elektrik kullanımı, doğaya zarar vermeyerek enerji kullanımı ve güneş paneli kurulan yapının değerinin artması da avantajlarıdır.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...